SAMODZIELNY SPECJALISTA ds. HR

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
[To tylko 30 km od Szczecina]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja procesu selekcji i rekrutacji nowych pracowników

  • koordynacja działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń oraz procesem rozwoju pracowników

  • wsparcie w procesie tworzenia i wdrażania systemu okresowych ocen pracowników

  • koordynacja działań w ramach bieżących projektów z zakresu zarządzana zasobami ludzkimi oraz szeroko rozumianych procedur HR

  • opracowywanie wszelkich analiz w zakresie polityki personalnej

  • realizowanie innych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • współpraca z firmami doradztwa personalnego oraz instytucjami zewnętrznymi

WYMAGANIA:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale personalnym mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność komunikacji i współpracy
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego, ale nie jest to warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • rozbudowany pakiet socjalny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o   pracę
  • odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynacje pracy

Imię:
Nazwisko:
Wiadomość:
* pola wymagane