Rekrutacja zakończona

KIEROWNIK PRODUKCJI – ZMIANOWY

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo
[To tylko 30 km od Szczecina]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych
  • Koordynacja i optymalizacja pracy linii produkcyjnych (analiza i ocena wydajności pracy)
  • Odpowiedzialność za prawidłowa realizację planów produkcyjnych
  • Kierowanie pracownikami i nadzór nad organizacją pracy w podległym obszarze
  • Proponowanie rozwiązań polepszających bezpieczeństwo użytkowania maszyn i urządzeń oraz wydajność

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe – (preferowane kierunki: zarządzanie produkcją, jakością)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 2-3 lata
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym 6:00-14:00; 14:00-22:00
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Rozbudowany pakiet socjalny, dodatkowe ubezpieczenie medyczne
  • Stabilność zatrudnienia- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Odpowiednie narzędzia techniczne i informatyczne wspomagające koordynacje pracy

Imię:
Nazwisko:
Wiadomość:
* pola wymagane