W zeszłym roku nasza firma obchodziła 25-lecie istnienia. Z tej okazji na koniec stycznia odbył się długo wyczekiwany, uroczysty bankiet dla pracowników.

Ćwierć wieku to sporo czasu. W tym okresie udało nam się pokonać wiele trudności i wykorzystać nadarzające się okazje, by prężnie rozwijać naszą działalność.  W ramach podsumowania przygotowaliśmy krótki film, który przeniósł uczestników bankietu w przeszłość i z optymizmem pozwolił spojrzeć w przyszłość.

Prezes Daniel Tarczyński oraz Główny Udziałowiec Grupy Fliegel Textilservice Wilfred-Udo Andree podczas swoich przemówień podsumowali minione lata oraz podziękowali pracownikom za zaangażowanie i wieloletnią pracę, która w dużej mierze przyczyniła się do rozwoju naszej firmy.

Podczas bankietu wręczono także nagrody i dyplomy osobom, które obchodzą 10-lecie, 15-lecie, 20-lecie i 25-lecie pracy w Fliegel Textilservice. Byliśmy zaszczyceni, iż nawet emerytowani pracownicy znaleźli czas, aby być razem z nami tego wieczora.

Nasze wydarzenie uświetnił występ utalentowanego Thomasa Grotto.

Na przepięknie przystrojonej sali wszyscy bawiliśmy się do późnych godzin. Parkiet pękał w szwach, co jest chyba najlepszym wyznacznikiem udanego balu. 

Bankiet odbył się w Sali Europejska 33 i dzięki uprzejmości właścicieli mogliśmy wzbogacić naszą galerię o dodatkowe fotografie.