20.11.2018 w Akademii Morskiej zostały zorganizowane pierwsze targi pracy dla kierunków "niepływających", to jest specjalistów sektora transport-spedycja-logistyka, informatyków, geodetów, specjalistów zarządzania i inżynierii produkcji.

Przedstawiciele naszej Firmy: Manager ds. HR Anna Horak - Łysko oraz Stażysta w Dziale HR Łukasz Biel oczywiście byli na nich obecni.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty ze studentami i absolwentami Uczelni zaoowocują współpracą zarówno w zakresie praktyk studenckich jak i stałej pracy.

 Zapraszamy do zapoznania się z galerią na dole oraz filmem z targów na stronie: https://szczecin.tvp.pl/40045549/targi-pracy-w-akademii-morskiej-dla-studentow-i-absolwentow

 

W dniach 13 - 14.11.2018 pracownicy Grupy Fliegel Textilservice: Manager ds. HR Anna Horak - Łysko, wraz z Kierownikami ds. Produkcji Sylwestrem Kadłubkiem i Radosławem Wierzbickim oraz Stażystą Działu HR Łukaszem Biel, uczestniczyli w Giełdach Pracy zorganizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję na nawiązanie współpracy zarówno ze studentami w ramach praktyk studenckich jak i z absolwentami Uczelni.

Za nasz udział w tym wydarzeniu otrzymaliśmy także podziękowanie, które można przeczytać tutaj: Podziękowanie

 

Nie mogło nas zabraknąć podczas obchodów uczczenia 100 lat Niepodległości w Gryfinie. W dniu 09.11.2018 wszystkie przedszkolaki, uczniowie, a także zaproszeni goście bili rekord dla Niepodległej wykonując uroczyście Mazurka Dąbrowskiego. Chorągiewki wykonawcom rozdał Prezes Grupy Fliegel Textilservice Daniel Tarczyński. To było piękne, patriotyczne i poruszające spotkanie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości igryfino.pl: http://www.igryfino.pl/wiadomosci/30261,gryfino-bilo-rekord-dla-niepodleglej-fotorelacja/

 

Z wielką przyjemnością weszliśmy we współpracę z Środowiskowym Domem Samopomocy w Gryfinie, czego owocem były dofinansowane przez nas nagrody rzeczowe w pierwszym organizowanym tam konkursie ekologicznym. Jest naszą wielką radością możliwość wspomagania tego typu dzieł i instytucji. Życzymy dalszych sukcesów w tej niełatwiej pracy i zapewniamy o naszej otwartości na przyszłe projekty.

 

21.09.2018 na zaproszenie ZSP nr 2 w Gryfinie przedstawicielki naszej firmy: Manager ds. HR Anna Horak-Łysko i Specjalista ds. administracyjno-finansowych Jolanta Flaga-Cirkosz wzięły udział w rocznicy nadania szkole imienia Bohaterów Powstania Warszawskiego.

W tym jakże uroczystym święcie, w imieniu Pana Prezesa Daniela Tarczyńskiego i Dyrekcji Firmy Fliegel Textilservice, przekazano na ręce Pani Dyrektor bon upominkowy na zakup nagród w konkursach przedmiotowych, a gościom honorowym - patronom szkoły, wręczono kwiaty.

Jesteśmy dumni, że możemy współuczestniczyć w edukacji młodzieży z tej placówki. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym.

 

 

Zdjęcia: https://www.facebook.com/ZespolSzkolPonadgimnazjalnychNr2WGryfinie/