Z dumą możemy ogłosić, iż nasza nowa hala została już ochrzczona i działa na pełnych obrotach. Matką chrzestną została Renate Andree – małżonka większościowego właściciela spółki Fliegel Textilservice, Wilfreda-Udo Andree.

Uroczyste otwarcie odbyło się 2.06.2016 r.  i miało piękny morski charakter. Przybyło wielu znamienitych gości, m.in.:

  • Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego – Olgierd Geblewicz,
  • Prof. Dariusz Rosati,
  • Bartosz Arłukowicz.

Dzięki tej inwestycji uda się nam zwiekszyć pranie o 70 ton na dobę (łącznie, z dwóch hal, da to wartość do 120 ton) oraz zatrudnić 500 nowych pracowników. Koszty wybudowanego obiektu pochłonęły blisko 50 mln zł. Hala NC-2 wyposażona jest w :

  • 20-komorowe tunele pralnicze,
  • 6 linii prasowalniczych,
  • maszyny do składania pościeli, ręczników i płaszczy kąpielowych.

View the embedded image gallery online at:
http://fliegel.pl/index.php/aktualnosci#sigFreeIdbb120c02d5

 

Piotrusia z Żórawi, który zmaga się ze złośliwym nowotworem oczu, poznała cała Polska. Do zbiórki na Jego leczenie przyłączyli się ludzie dobrej woli, w tym Grupa Fliegel Textlservice.

 

Stało się już małą tradycją, iż w dniu 8 marca na żeńską część zespołu Grupy Fliegel Textilservice czekają rozmaite niespodzianki. Nie inaczej było w tym roku.

 

 

Od rana na terenie firmy gościł mobilny salon piękności. Panie mogły skorzystać z usług fryzjerek, wizażystek i manicurzystki. Nastąpiły prawdziwe metamorfozy.

 

 

Najważniejsza jednak była dobra zabawa i chwila relaksu przy słodkim poczestunku. W tym dniu na twarzach królował usmiech:)

 

 

Takie święta są świetną okazją do integracji zespołu oraz docenienia ciężkiej pracy damskiej załogi. Dyrekcja złożyła najseredczniejsze życzenia osobiście.

 

Praca wre! Już za kilka miesięcy zostanie oddana do użytku nowa hala Grupy Fliegel Textilservice. Według założeń 23.05.2016 r. hala osiągnie 100%  zdolności produkcyjnej.

 

3

 

Inwestycja umożliwi skokowe zwiększenie wydajności firmy, z 70 do 110 ton prania na dobę. Dzięki niej wzrośnie także zatrudnienie o ok. 120-130 osób.

 

1

 

Postępy na budowie robią ogromne wrażenie. Ekipy pracują niemal 24 godziny na dobę. Nowa hala będzie niezwykle nowoczesnym obiektem, wyposażonym w zawansowane technologicznie maszyny i systemy. Nie możemy się już doczekać finalnego efektu.

 

2

W dniu 5.01.2016 roku odbyło się  oficjalne otwarcie Stołówki Zakładowej Grupy Fliegel Textilservice. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali dyrektorzy – Romuald Sikora oraz Daniel Tarczyński.

Smaczne i pożywne posiłki wydawane będą tutaj od poniedziałku do piątku, wg grafiku:

  • śniadania (8:30-10:30) w trakcie przerw w pracy,
  • obiady (13:30-15:30) przed zmianą popołudniową i po zmianie rannej.

Już niedługo ma zostać także wprowadzona usługa "dania na wynos".